Gıda Sektörü Buluşması

Gıda Sektörü Buluşmasının amacı: Gıda konusu ile ilgili Kamu-Üniversite-Sanayi sektöründen katılımcıların bir araya gelerek tanışması ve Kamu-Üniversite-Sanayi işbirliğine yönelik etkileşim ve istişarelerde bulunması, sektörle ilgili istekler, talepler, işbirliği imkanları hakkında önerilerini sunmasıdır. Etkinliğe ait gündem aşağıda verilmiştir.

Gıda Sektörü Buluşması

Konya İli Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Planlama ve Geliştirme Kurulu kararı uyarınca Bilim Sanayi ve Teknoloji Konya İl Müdürlüğü,  Konya Sanayi Odası, Konya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü,  InnoPark ve KÜSİ Konya İl Temsilciliğinin müşterek organizasyonu ile “Gıda Sektörü Buluşması” düzenlenmiştir.

Gıda Sektörü Buluşmasının amacı: Gıda konusu ile ilgili Kamu-Üniversite-Sanayi sektöründen katılımcıların bir araya gelerek tanışması ve Kamu-Üniversite-Sanayi işbirliğine yönelik etkileşim ve istişarelerde bulunması, sektörle ilgili istekler, talepler,  işbirliği imkanları hakkında önerilerini sunmasıdır.  Etkinliğe ait gündem aşağıda verilmiştir.

10.11.2017  tarihinde Saat 15:00’de InnoPark Seminer Salonunda yapılacak“Gıda Sektörü Buluşmasına” kurumunuzu temsil eden kişinin/kişilerin katılımının sağlanması, toplantıya katılacak kişilerin katılacağı toplantıdan en geç 24 saat öncesine kadar  https://goo.gl/forms/IPIish5Zg59lyiRv1 linki kullanarak kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Tarih: 10.11.2017
Saat: 15:00
Yer:
InnoPark Seminer Salonu
Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Büyük Kayacık Mah. 101. Cad. No:2 42250 - Selçuklu Konya

Gıda Sektörü Buluşması Gündemi:

  • Açılış ve Katılımcıların Kendilerini Tanıtması (30 dakika)
  • KÜSİ Faaliyetleri hakkında bilgi sunulması (10 Dakika)
  • Ar-Ge, Tasarım Merkezi Kuruluşu hakkında bilgilendirme (10 Dakika)
  • KOBİ Teknoyatırım Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı hakkında bilgilendirme (10 Dakika)
  • InnoPark TTO ve Tasarım Merkezi Faaliyetleri hakkında bilgilendirme (10 Dakika)
  • Sektörle ilgili istekler, talepler ve işbirliği imkanları hakkında serbest kürsü.
  • İkili Görüşmeler